Apie mus

MMbusiness buhalterine apskaita

UAB “MM Business” – pilną įmonės apskaitą organizuojanti komanda. Siekiame kurti ilgalaikius santykius ir tapti patikimais Jūsų verslo patarėjais.

Jau daugiau nei 10 metų dirbame, buhalterinės, finansinės ir mokestinės apskaitos srityje. Dirbame su įvairių juridinių formų įmonėmis bei fiziniais asmenimis. Puikiai išmanome darbuotojų trumpalaikį ir ilgalaikį komandiravimą į užsienio šalis.

Visi komandos darbuotojai yra kvalifikuoti apskaitos specialistai. Nuolat keliantys kvalifikaciją ir tai leidžia mums atstovauti klientus ir valstybinėse institucijose.

UAB “MM Business” savo veiklą pradėjo remdamasi įgita ilgamete patirtimi. Bendrovės įkūrėja įgijusi patirties buhalterinių paslaugų įmonėje, transporto paslaugų įmonėje, laivų statymo ir remonto paslaugų įmonėse, sukaupusi savo profesines žinias įkūrė kompaniją, kurios tikslas padėti klientams finansiniuose labirintuose, kuriant jų verslus.

Esame patikima, socialiai atsakinga ir stabili bendrovė, prisidedanti prie savo klientų verslų gerovės, kūrimo ir augimo.


European business masters sertifikatas
Stipriausi Lietuvoje 2022-2023
Padėka
MM business Crefo Cert